Od najmenších cyklo doplnkov
po elektrobicykle

Elektrobicykle Crussis 2022 dostupné skladom | TerrabikePosezónne opravy a servis bicyklov od 25€ | TerrabikeCyklistické oblečenie Castelli | TerrabikeCyklotrasy a cyklovýlety s Terrabike

Spôsoby dopravy a ceny doručenia

Doručenie tovaru

Informáciu o prijatí vašej objednávky v našom systéme dostanete e-mailom. Následne vás budeme informovať o priebehu vybavovania vašej objednávky. Tovar na predajni alebo skladom expedujeme do 24 hodín od objednania. Akonáhle je tovar expedovaný / odoslaný na vašu adresu, dostanete od nás informáciu e-mailom.

Vzhľadom na širokú škálu sortimentu na www.terrabike.sk, je možné, že niektorý tovar nie je priamo na sklade v e-shope, ale nachádza sa u dodávateľa. Z toho dôvodu pre vás uvádzame pri každom produkte konkrétnu informáciu o dostupnosti tovaru a jeho obvyklej dodacej lehote. Pokiaľ nie je tovar skladom, sú dodacie lehoty zvyčajne 4 pracovné dni, iba v mimoriadnych prípadoch sú termíny dlhšie. Predpokladaný termín doručenia obdržíte e-mailom.

Ceny doručenie tovaru

Doprava zadarmo pre objednávky do 31.12.2021.

Bicykle nad 699 € vám naviac zadarmo doručíme poskladané priamo k vám

Spôsob doručenia

Objednávka do 79 €

Objednávka nad 79 €

kuriér

 0,00 € (do 31.12.2021)

ZADARMO

 

Objednávky na tovar skladom expedujeme v pracovné dni do 24 hodín.

Pri preberaní balíka, zásielku vždy skontrolujte.

Zásielku si prosím vždy prezrite pred dopravcom. Skontrolujte, či obal nie je poškodený (pokrčený, roztrhaný, rozmočený a pod.) a či nie je porušená naša špeciálna baliaca páska. V prípade nezrovnalostí balík nepreberajte.
Aby k vám tovar prišiel v poriadku, pristupujeme ku každej vašej objednávke individuálne a objednaný tovar balíme veľmi starostlivo.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email.

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými.