Od najmenších cyklo doplnkov
po nadupané bicykle

Cyklotrasy a cyklovýlety s TerrabikeDetské fľaše CamelBak KIDS

Cykloservis Terrabike

Prebuďte svoj bicykel a objavte radosť z bicyklovania

Rezervujte si miesto ešte dnes

Formulár servis bicyklov

Požadovaný servis: (aspoň jedna možnosť musí byť zaškrtnutá)* (podrobný popis a odhadované ceny servisných úkonov nájdete tu: cenník)

(Kompletné rozobratie, vyčistenie, premazanie a nastavenie vôlí točivých častí bicykla. Kontrola a dotiahnutie všetkych skrutiek a spojov bicykla. Nastavenie radenia, bŕzd, vycentrovanie a dofúkanie kolies.)

(Kompletné vyčistenie prevodov, premazanie a nastavenie vôlí točivých častí bicykla. Nastavenie radenia a bŕzd. Kontrola a dotiahnutie všetkych skrutiek a spojov bicykla. Dofúkanie kolies.)

verify

* Tento údaj je povinný

telefonické objednávky na servis:

Autorizovaný servis bicyklov v 3 mestách

Terrabike je tu s cieľom slúžiť potrebám cyklistov. U nás nájdete všetko potrebné pre naplnenie neopakovateľného zážitku z bicyklovania – široký výber bicyklov, doplnkov, náhradných dielov a oblečenia.

Terrabike cyklo servis je neoddeliteľnou súčasťou našich profesionálnych služieb, ktoré vám ponúkame v miestach našich 3 kamenných predajní - v Banskej Bystrici, v Turčianskych Tepliciach a v Ružomberku.

  

  • Terrabike servis je vybavený profesionálnym cyklo náradím obsluhovaným odborne vyškolenými mechanikmi
  • ponúkame servis na všetky bicykle, nielen zakúpené v našej predajni
  • presadzujeme ľudský a ochotný prístup k zákazníkom
  • bicykle skutočne opravujeme, nielen vymieňame staré diely za nové
  • disponujeme diagnostikou na Shimano, Bosch a aj Yamaha ebike pohony
  • ponúkame odborný servis odpružných vidlíc, tlmičov a teleskopických sedloviek
  • máme 10 ročné skúsenosti z výroby a servisu tricyklov a elektro-tricyklov značky Bian

 

 

 

Sme autorizovaný servis bicyklov pre nami predávané značky: Giant, Liv, GHOST, Lapierre, Santa Cruz, Electra, Kellys, CTM, Mondraker, Rock Machine, Leader Fox, Mongoose a GT

Samozrejmosťou je servis a diagnostiky elektrobicyklov zaškoleným tímom servismanov na systémy: Shimano, Bosch, Yamaha, Giant . (Viac o jednotlivých systémoch e-bikov)

 

Navštívte nás, keď potrebujete urobiť záručný aj pozáručný servis bicykla.
Pomôžeme vám aj pri oprave defektu kolesa, ako sa nám prihodilo pri návrate z jedného z našich cyklovýletov: 

Nastavenie bicykla

Správne nastavenie bicykla je kľúčom k bezpečnému a pohodlnému zvládnutiu jazdy bez preťažovania svalov a šliach. Základom je výber správneho typu a veľkosti, s ktorým vám radi pomôžeme. Komfortný posed vám pomôže k lepšiemu pocitu na bicykli aj pri jazde na dlhšie vzdialenosti. Samozrejmosťou je tiež nastavenie vidlice a tlmiča podľa váhy zákazníka (nastavenie tlaku vo vzduchových systémoch, prípadne výmena pružiny).

 

Pokiaľ chcete osloviť odborníkov, ktorí sú oddaní svojej profesii, môžete nás kontaktovať cez formulár nižšie, prípadne e-mailom na info@terrabike.sk. Pokiaľ však uprednostňujete osobnejší kontakt, nájdete nás v 3 Terrabike predajniach na strednom Slovensku.

 

Konzultovať, pripadne objednať sa na servis bicyklov v Banskej Bystrici, Turčianskych Tepliciach a Ružomberku, môžete prostredníctvom kontaktného formulára aj telefonicky +421 919 469 288.

 

     

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email.

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými.