Od najmenších cyklo doplnkov
po elektrobicykle

Elektrobicykle Crussis 2022 dostupné skladom | TerrabikePosezónne opravy a servis bicyklov od 25€ | TerrabikeCyklistické oblečenie Castelli | TerrabikeCyklotrasy a cyklovýlety s Terrabike
Prečo nakupovať v Terrabike?

Poradíme!

Ak si neviete rady s výberom, naši kolegovia, nadšenci cyklistiky, vám poradia pri výbere bicykla, cyklo doplnkov, náhradných dielov aj príslušenstva na bicykel presne podľa vašich potrieb, možností a štýlu jazdy.

Nakupujte výhodne!

Máme pre vás tie najpriaznivejšie ceny - internetové ceny platia aj na našej predajni.

Šetrite!

Poskladané bicykle nad 699€ vám doručíme ZADARMO priamo k vám, až do domu - NAVIAC dopravu máte u nás od 79€ grátis.

Odmeňte sa!

Všetci naši zákazníci obdržia kartu výhod. Ako člen Terrabike klubu u nás môžete nakupovať bicykle, cyklo doplnky, náhradné diely aj príslušenstvo na bicykel ešte výhodnejšie.

Neobmedzujte sa!

Sortiment - viac ako 7000 položiek - vám ponúka ucelený sortiment toho najlepšieho pre skvelú jadzu na bicykli.

Nečakajte!

Objem tovaru, ktorý držíme skladom neustále rozširujeme, tovar na sklade odosielame do 24 hodín.

Jazdite hneď!

Na každej z 3 predajní máme desiatky vystavených bicyklov skladom, ktoré si môžete prísť vyskúšať a odviesť. Alebo vám ich podľa dohody dovezieme priamo k vám. Naviac vďaka Home Credit u nás môžete nakupovať aj na splátky. 

Šetrite sa!

Váš nový bicykel vám na želanie poskladáme a nastavíme ho.

Starajte sa o ne!

Ako každá vec, tak aj bicykel alebo cyklo príslušenstvo si vyžaduje istú údržbu, aby s vami mohlo jayzdiť čo najdlhšie. Pre každého majiteľa nové bicykla máme pripravenú garančnú prehliadku zadarmo, ideálne po najazdení prvých 100km. Pre všetkých servis bicyklov a cyklo komponentov na mieru.

Bavte sa!

Zábava - výšvihy, adrenalínové zjazdy aj rodinné cyklovýlety sú našou pevnou súčasťou. Cyklistika nás baví, je to naša vášeň. Preto chceme, aby ste si aj vy bicyklovanie užívali. Každým nádychom, každou sekundou. Pochváľte sa, ako ste sa prekonali, čo nové ste videli. Inšpirujte nás videami, fotkami a hodnoťte našu prácu a portfólio. Budeme vďační za každú spätnú väzbu, ktorá nás môže posunúť vpred :)

Vyhrávajte!

Zúčastnite sa našich súťaží a vyhrajte exkluzívne ceny, výrazné zľavy a neopakovateľné zážitky. S partnermi počas roka organizujeme niekoľko podujatí, kde si môžete prísť na svoje.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email.

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými.