TERRABIKE

Naším poslaním je pomáhať Vám užívať si radosť z pohybu

 ...najmä z toho na bicykli :-)


Sme profesionálny obchod s bicyklami a doplnkami. Zakladáme si na odbornosti a kvalite poskytovaných produktov i služieb s čím sa neoddeliteľne spája aj kvalitný servis. Naše služby poskytujeme už niekoľko rokov k spokojnosti zákazníkov z celej SR prostredníctvom e-shopu a v kamenných predajniach Banská Bystrica, Ružomberok a  Turčianske Teplice. Ponúkame Vám naozaj široký výber bicyklov. Sme autorizovaným predajcom značiek Giant, Liv, Ghost, Lapierre, SANTA CRUZ, Electra,  Kellys, CTM, Mondraker, Rock Machine, GT, Mongoose. Na e-shope už nájdete väčšinu  z nich, ale na dopĺňaní stále pracujeme. V prípade záujmu o značku ktorú ste v portfóliu e-shopu nenašli, môžete nás kontaktovať na:

 info@terrabike.sk, alebo tel: 0919 469 288

 

Okrem uvedených bicyklových značiek ponúkame aj doplnky a oblečenie ďalších svetových výrobcov: Endura, Garmin, Topeak, Sram, Shimano, Cratoni, ESI grips, Exustar, Kryptonite, Knog, Nalini, Qeridoo, Thule, Rock Shox, Truvtiv, Avid, Zipp, Mavic, Uvex, Maxxis, Osprey, Fabric, RH+, Elite, Enervit, HQBC, Michelin, PRO, Schwalbe, SR Suntour, Basil, WTB, Giro, Bell, Gore, Tifosi, Crankbrothers, Fi'zi:k, Vittoria, Manitou, Blackburn, Camelbak, VDO, FinishLine, Craft, Sigma, Panaracer, Alpina, Roeckl, Basil, FOX, Hamax, BBB, Castelli, Vredestein, Ciclo, Esbit a mnoho ďalších.
 

 

 

Ďakujeme Vám, naši zákazníci a priaznivci.

 

Kúpou bicykla, či doplnku v TERRABIKE, prispievate aj na podporu významných spoločenských aktivít a za to Vám zo srdca ďakujeme:

My totiž z každej našej tržby časť venujeme aj na podporu týchto aktivít:

  • nadácia ITEGRA, pomáha ľuďom v núdzi, chudobe, prípadoch prírodných katastrof a vojenských konfliktov, ale tiež je aktívna v dôležitej výsadbe a obnove zelene v problémových častiach sveta 
  • nadácia EKOPOLIS, pomáha životnému prostrediu, obciam, rozvoju občianskej spoločnosti a tiež rozvoju cyklistiky a inej nemotorovej dopravy
  • projekt DO PRÁCE NA BICYKLI, už niekoľko rokov výrazným spôsobom podporuje rozvoj nemotorovej dopravy
  • celoeurópsky projekt EURÓPSKY TÝŽDEŇ MOBILITY, ktorého cieľom je povzbudzovať ľudí, aby si namiesto auta vybrali aktívne spôsoby dopravy, alebo spojili chôdzu a cyklistiku s verejnou dopravou
  • projekt TLAKOVÝ HRNIEC sa zaoberá udržateľnosťou manželstva a predchádzaniu zbytočných interupcií
  • športové kluby a podujatia (najmä cyklistické), ako napríklad KPHC Turč. Teplice, OCIBB, 1000 miles, Športový Klub Cyklistiky Liptovská Lúžna, EVENT SERIES Jasenská dolina a iné...

ľuďom. V prípade prírodných katastrof alebo vojnových konfliktov zabezpečujeme humanitárnu pomoc v rôznych krajinách sveta.

  Od najmenších doplnkov po nadupané bicykle

Bicykel je pre mnohých forma relaxu a oddychu, alebo prostriedok na prekonávanie nevšedných výziev a v neposlednom rade je to spôsob, ako sa jednoducho a rýchlo dostať napríklad do práce či do prírody. Sme pravé cyklistické duše, odborníci ktorí vedia čo je kvalitný bicykel a v našej ponuke je ich skutočne dosť. Ak hľadáte napr. gravel bike, tiež ste na správnom mieste, lebo v tomto segmente máme najširšiu ponuku na Slovensku. Nájdete u nás tiež náhradné diely na bicykledoplnky na bicykle a odborníkov - mechanikov, ktorí vyriešia každý technický problém pri oprave a servise Vášho bicykla.


 

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.