Od najmenších cyklo doplnkov
po elektrobicykle

Elektrobicykle Crussis 2022 dostupné skladom | TerrabikePosezónne opravy a servis bicyklov od 25€ | TerrabikeCyklistické oblečenie Castelli | TerrabikeCyklotrasy a cyklovýlety s Terrabike

Možnosti platby

Ponúkame vám viac variant ako uhradiť nákup u nás, v internetovom obchode, aj na predajni. Zvoľte si taký spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje.

 

Platba na dobierku

Platba pri prevzatí je najrýchlejší spôsob, ako za tovar zaplatiť. Podľa spôsobu doručenia si môžete vybrať medzi platbou v hotovosti alebo platbou platobnou kartou. Za objednaný tovar zaplatíte kuriérovi pri doručení. Ceny za platbu na dobierku je 1,29€.

 

Pri zjednodušenie a urýchlenie procesu vám odporúčame vybrať si medzi platbou v hotovosti na jednej z 3 predajní Terrabike na strednom Slovensku alebo platbou platobnou kartou.

 

Platba pri prevzatí tovaru na predajni

Pri preberaní tovaru v jednej z našich predajní je najideálnejší spôsob, ako mať tovar rýchlo a s istotou. Bicykel aj cyklistické oblečenie, ale aj akúkoľvek inú časť nášho sortimentu si môže na predajni chytiť do ruky, vyskúšať, porovnať. Za tovar potom zaplatíte pri pokladni predajne našim kolegom, ktorí sú vám plne k dispozícií, pripravení poradiť.

 

Platba vopred prevodom

Bezhotovostne môžete u nás zaplatiť za tovar aj prevodom na účet. Číslo účtu pre bezhotovostné platby je IBAN: SK56 0900 0000 0051 4757 2006. Niektoré banky vyžadujú aj SWIFT:GIBASKBX. Platba prevodom trvá o niečo dlhšie ako platby v hotovosti, či platobnou kartou. Hneď ako sú finančné prostriedky pripísané na náš účet, informujeme vás o priebehu vybavovania vašej objednávky a o termínoch doručenia tovaru.

 

Nákup na splátky

Bezhotovostne si u nás môžete tovar kúpiť aj na splátky cez Home Credit.

 

Platobnou kartou Visa / Maestro / MasterCard

Pri osobnom vyzdvihnutí na predajni môžete platiť aj platobnou kartou, bezkontaktne.

 

Platba kartou online

Rýchla a bezpečná úhrada za tovar z pohodlia domova a z každého zariadenia.

Prijímame karty VISA, Maestro, MasterCard.

Pri akceptácii platobných kariet využívame bezpečnostné riešenie umožňujúce bezpečné platby kartou na internete.

Údaje zo svojej platobnej karty zadávate priamo banke, všetky údaje o platbe sú odovzdávané prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje a nikto z našich zamestnancov k nim nemá prístup. Ani k údajom o vašej platobnej karte.

Ako to funguje

  1. V 2.kroku nákupného procesu si zvolíte spôsob doručenia a následne vám ponúkne spôsob platby, kde si vyber platbu platobnou kartou.
  2. Zobrazí sa bezpečná platobná stránka systému, na ktorej vyplníte údaje a potvrdíte požiadavku na vykonanie platby.
  3. Systém vykoná vašu autentifikáciu ako držiteľa platobnej karty.
  4. Ak výsledok autentifikácia povolí platbu, systém odošle požiadavku na autorizáciu vašej objednávky.
  5. Zobrazí sa vám výsledok vykonanej platobnej transakcie.

Následne je rad na nás, aby sme vám poslali požadovaný tovar k vašej spokojnosti.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email.

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými.