Od najmenších cyklo doplnkov
po nadupané bicykle

Posezónne opravy a servis bicyklov od 25€ | TerrabikeCyklistické oblečenie Castelli | TerrabikeCyklotrasy a cyklovýlety s Terrabike

Kariéra v Terrabike

Poslaním Terrabike je slúžiť cyklistom

Chceme podporovať a zväčšovať stopu cyklistiky a cykloturistiky a byť známi našimi službami, šírkou sortimentu a patriť k najlepším vo svojej triede cyklo predajcov.

Nič z toho nie je možné bez skvelých ľudí. Zatiaľ fungujeme v 3 kamenných predajniach na strednom Slovensku a na internete. Na všetko čo robíme, potrebujeme tím ľudí, ktorí ťahajú za jeden povraz, rovnakým smerom. Od prvého kontakt so zákazníkmi, cez expedíciu balíkov, marketing a servisné služby.  Čím lepší ľudia, tým lepší výsledok, a spokojnejší budú naši zákazníci. 

Je to miesto, kam chceš vstúpiť? Tak na čo čakáš, daj nám o sebe vedieť: office@terrabike.sk.

 


 

Aktuálne pracovné pozície

 

Odborný konzultant / odborná konzultantka - predajca Terrabike v Ružomberku a v Turčianskych Tepliciach

Podrobnosti o pracovnom mieste

Plný úväzok, na živnosť

Odmena: 1000 €

Viaczložkové nastavenie hodnotenia. Finálna odmena je pohyblivá závisí od výsledkov a skúsenosti kandidáta.

Miesto práce: Ružomberok, Turčianske Teplice

Dátum nástupu: možný ihneď (01.06.2021)

Termín výberového konania: do 31.05.2021

Popis práce:

Do zabehnutých bikerských predajní v RK (Bystrická cesta) a TR (Horné Rakovce) hľadáme novú krv. Pravú ruku vedúceho predajne.

Si športová duša, ideálne cyklistická a servisne zručná? Si človek, ktorý sa venuje bicyklom a cyklo problematike aj vo svojom osobnom čase? Čítaš, sleduješ dianie okolo cyklistiky a športu? Máš radosť z komunikácie, pomoci druhým (našim zákazníkom)?

Samostatnosť by mala byť súčasťou výbavy nášho superhrdinu. Zodpovedný a seriózny človek, ktorému záleží na napredovaní seba i firmy. Dajú sa s ním preberať kreatívne inšpirácie i témy na možnosti zvyšovania tržieb a rozumie si s počítačom. Záľuba v sociálnych sieťach a ochota vnášať dianie firmy do sveta bikerskej komunity, prípadne ovládanie cudzieho jazyka, je vítaná.

Ak máš skutočný záujem, pošli nám okrem životopisu aj motivačný list, prečo si ty pre nás ten najlepší kandidát. Ak máš pocit, že čakáme iba na teba, tak na čo čakáš? Daj nám o sebe vedieť ešte dnes ;-)

Požiadavky:

  • aktívny cyklista
  • (špičkový) prehľad o bicykloch a cyklo-sortimente
  • technické zručnosti - servis bicyklov sú vítané
  • komunikatívnosť
  • samostatnosť
  • kreativita
  • vnášanie nápadov do firmy
  • počítačová gramotnosť (Excel - minimálne základy, vítaná zručnosť so skladovým softwarom)

Vhodné aj pre absolventa a zdravotne postihnutú osobu.

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Pracovná náplň a zodpovednosti:

*zákazníci* - komunikácia, poradenstvo, riešenie reklamácií, preberanie a vydávanie tovaru na servis

*predajňa* - práca s tovarom, príjem a výdaj tovaru, jeho umiestňovanie na predajni, rozbalenie a nastavenie bicyklov, starostlivosť o poriadok na predajni a v jej blízkom okolí, administratíva - evidencia financií, prehľad tržieb, mailová a telefonická komunikácia so zákazníkom, evidencia zákazníkov (zákaznícke karty), práca so skladovým a hospodárskym softwarom

*servis* - potrebné servisné zručnosti aj na úrovni vedomostí z dôvodu komunikácie so zákazníkom na určitej úrovni a poradenstva

Benefity:

  • Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá má ambíciu rastu
  • Členovia Terrabike tímu majú možnosť zvýhodneného nákupu bicyklov a cyklo-sortimentu

 

ŽIADOSŤ o zamestnanie spolu s profesijným ŽIVOTOPISOM a MOTIVAČNÝM LISTOM zašlite do 21.05.2021 na e-mailovú adresu: office@terrabike.sk. Predpokladaný termín konania prijímacieho pohovoru je v dňoch 25. - 26.05.2021 a bude prebiehať online.

Vopred ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na spoluprácu.

 

 

 


 

Nevidím pracovnú pozíciu, ktorá mi vyhovuje

Nevidíte vyššie nič konkrétne, čo by vyhovovalo vašim schopnostiam? Neprepadajte panike. Neustále hľadáme vášnivých, šikovných, proaktívnych ľudí, ktorí sú srdcom bikeri a ktorí celý deň nepozerajú na hodinky a nečakajú na konečnú.

Ak sa chcete pridať do tímu, ktorý robí radosť cyklistom, či už online alebo v osobne na predajniach, napíšte nám (CV, motivačný list, osobnú správu) na adresu office@terrabike.sk.

Nebudeme predávať vaše údaje, ale možno vás len začleníme do tímu :-)

 

Zašlite nám životopis

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email.

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými.