Od najmenších cyklo doplnkov
po elektrobicykle

Elektrobicykle Crussis 2022 dostupné skladom | TerrabikePosezónne opravy a servis bicyklov od 25€ | TerrabikeCyklistické oblečenie Castelli | TerrabikeCyklotrasy a cyklovýlety s Terrabike

Kariéra v Terrabike

Poslaním Terrabike je slúžiť cyklistom

Chceme podporovať a zväčšovať stopu cyklistiky a cykloturistiky a byť známi našimi službami, šírkou sortimentu a patriť k najlepším vo svojej triede cyklo predajcov.

Nič z toho nie je možné bez skvelých ľudí. Zatiaľ fungujeme v 3 kamenných predajniach na strednom Slovensku a na internete. Na všetko čo robíme, potrebujeme tím ľudí, ktorí ťahajú za jeden povraz, rovnakým smerom. Od prvého kontakt so zákazníkmi, cez expedíciu balíkov, marketing a servisné služby.  Čím lepší ľudia, tým lepší výsledok, a spokojnejší budú naši zákazníci. 

Je to miesto, kam chceš vstúpiť? Tak na čo čakáš, daj nám o sebe vedieť: office@terrabike.sk.

 


 

Aktuálne nemáme otvorené žiadne pracovné pozície

 

Nevidím pracovnú pozíciu, ktorá mi vyhovuje

Nevidíte vyššie nič konkrétne, čo by vyhovovalo vašim schopnostiam? Neprepadajte panike. Neustále hľadáme vášnivých, šikovných, proaktívnych ľudí, ktorí sú srdcom bikeri a ktorí celý deň nepozerajú na hodinky a nečakajú na konečnú.

Ak sa chcete pridať do tímu, ktorý robí radosť cyklistom, či už online alebo v osobne na predajniach, napíšte nám (CV, motivačný list, osobnú správu) na adresu office@terrabike.sk.

Nebudeme predávať vaše údaje, ale možno vás len začleníme do tímu :-)

 

Zašlite nám životopis

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email.

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými.