Od najmenších cyklo doplnkov
po nadupané bicykle

Májová akcia na cyklodoplnky pri návšteve predajní Terrabike

Kariéra v Terrabike

Poslaním Terrabike je slúžiť cyklistom

Chceme podporovať a zväčšovať stopu cyklistiky a cykloturistiky a byť známi našimi službami, šírkou sortimentu a patriť k najlepším vo svojej triede cyklo predajcov.

Nič z toho nie je možné bez skvelých ľudí. Zatiaľ fungujeme v 3 kamenných predajniach na strednom Slovensku a na internete. Na všetko čo robíme, potrebujeme tím ľudí, ktorí ťahajú za jeden povraz, rovnakým smerom. Od prvého kontakt so zákazníkmi, cez expedíciu balíkov, marketing a servisné služby.  Čím lepší ľudia, tým lepší výsledok, a spokojnejší budú naši zákazníci. 

Je to miesto, kam chceš vstúpiť? Tak na čo čakáš, daj nám o sebe vedieť: office@terrabike.sk.

 


 

Aktuálne pracovné pozície

 

Predajca Terrabike do Ružomberka

Podrobnosti o pracovnom mieste

Plný úväzok, na živnosť

Odmena: 600 – 1500 €

viaczložkové nastavenie hodnotenia

Miesto práce: Ružomberok

Dátum nástupu: možný ihneď

Termín výberového konania: do 28.02.2021

Popis práce:

Do zabehnutej bikerskej predajne v RK (Bystrická cesta) hľadáme novú krv. Pravú ruku Tomáša (vedúceho predajne). Mala by to byť športová duša, ideálne cyklistická a servisne zručná. Človek ktorý sa venuje problematike aj vo svojom osobnom čase, číta, sleduje dianie okolo cyklistiky a športu. Radosť z komunikácie, pomoci zákazníkom a samostatnosť by mala byť súčasťou výbavy nášho superhrdinu. Zodpovedný a seriózny človek, ktorému záleží na napredovaní seba i firmy. Dajú sa s ním preberať kreatívne inšpirácie i témy na možnosti zvyšovania tržieb a rozumie si s počítačom. Záľuba v sociálnych sieťach a ochota vnášať dianie firmy do sveta bikerskej komunity, prípadne ovládanie cudzieho jazyka je vítaná. Ak máš skutočný záujem, pošli nám okrem životopisu aj motivačný list, prečo si ty pre nás ten najlepší kandidát. Ak máš pocit, že čakáme iba na teba, na čo čakáš? Daj nám o sebe vedieť ešte dnes ;-)

Požiadavky:

  • aktívny cyklista
  • (špičkový) prehľad o bicykloch a cyklo-sortimente
  • technické zručnosti - servis bicyklov sú vítané
  • komunikatívnosť
  • samostatnosť
  • kreativita
  • vnášanie nápadov do firmy
  • počítačová gramotnosť (Excel - minimálne základy, vítaná zručnosť so skladovým softwarom)

Vhodné aj pre absolventa a zdravotne postihnutú osobu.

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Pracovná náplň a zodpovednosti:

*zákazníci* - komunikácia, poradenstvo, riešenie reklamácií, preberanie a vydávanie tovaru na servis

*predajňa* - práca s tovarom, príjem a výdaj tovaru, jeho umiestňovanie na predajni, rozbalenie a nastavenie bicyklov, starostlivosť o poriadok na predajni a v jej blízkom okolí, administratíva - evidencia financií, prehľad tržieb, mailová a telefonická komunikácia so zákazníkom, evidencia zákazníkov (zákaznícke karty), práca so skladovým a hospodárskym softwarom

*servis* - potrebné servisné zručnosti aj na úrovni vedomostí z dôvodu komunikácie so zákazníkom na určitej úrovni a poradenstva

Benefity:

  • Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá má ambíciu rastu
  • Členovia Terrabike tímu majú možnosť zvýhodneného nákupu bicyklov a cyklo-sortimentu
 

 


 

Nevidím pracovnú pozíciu, ktorá mi vyhovuje

Nevidíte vyššie nič konkrétne, čo by vyhovovalo vašim schopnostiam? Neprepadajte panike. Neustále hľadáme vášnivých, šikovných, proaktívnych ľudí, ktorí sú srdcom bikeri a ktorí celý deň nepozerajú na hodinky a nečakajú na konečnú.

Ak sa chcete pridať do tímu, ktorý robí radosť cyklistom, či už online alebo v osobne na predajniach, napíšte nám (CV, motivačný list, osobnú správu) na adresu office@terrabike.sk.

Nebudeme predávať vaše údaje, ale možno vás len začleníme do tímu :-)

 

Zašlite nám životopis

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email.

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými.