Od najmenších cyklo doplnkov
po elektrobicykle

Elektrobicykle Crussis 2022 dostupné skladom | TerrabikePosezónne opravy a servis bicyklov od 25€ | TerrabikeCyklistické oblečenie Castelli | TerrabikeCyklotrasy a cyklovýlety s Terrabike

Giant

Prejsť na web výrobcu
https://www.giant-bicycles.com/

Značka Giant je na cyklistickej scéne od roku 1972, momentálne sa radí medzi najväčších výrobcov bicyklov na svete. Bicykle Giant sa pýšia aj tým že ako jedna z mála značiek si vyrába rámy na bicykle vo vlastnej réžií a nepoužíva na výrobu rámov subdodávateľov. Preto bicykle Giant radíme medzi špičku na svetovom trhu, lebo výroba bicykla od vývoja až po finalizáciu na linke prebieha v samotných fabrikách značky Giant. Tým je zabezpečená celková kontrola a špičková kvalita bicyklov Giant.

Od začiatku roku 1972 sa veľa zmenilo. V skutočnosti je Giant už dlho jedným z hlavných určovateľov smerov a zmien v cyklopriemysle. Zaviedli ľahšie a pevnejšie hliníkové rámy v čase, keď priemyselným štandardom bola oceľ. Boli prví, ktorí na svete sprístupnili bicykle z uhlíkových vlákien. A vďaka revolúcii Maestro Suspension urobili revolúciu v segmente horských bicyklov.

Giant nie je len značka bicyklov ale aj cyklodoplnkov a oblečenia.

Terrabike Vám prináša kompletný sortiment produktov Giant od horských bicyklov, e-bikov, cestných až po oblečenie a doplnky.

 

 

3 cyklo predajne a servis bicyklov

 


 

Naše cyklo značky

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email.

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými.