Od najmenších cyklo doplnkov
po elektrobicykle

Elektrobicykle Crussis 2022 dostupné skladom | TerrabikePosezónne opravy a servis bicyklov od 25€ | TerrabikeCyklistické oblečenie Castelli | TerrabikeCyklotrasy a cyklovýlety s Terrabike

BBB

Prejsť na web výrobcu
https://bbbcycling.com/sk_sk/

Spoločnosť BBB Cycling založili v roku 1999 v Holandsku dvaja vášniví cyklisti Chris Koppert a Frank Moons. Mali víziu vytvoriť spoločnosť na výrobu náhradných dielov s pridanou hodnotou pre bicykle. Odvtedy sa táto vízia rozšírila do 40 krajín, s viac ako 1500 jedinečnými výrobkami. BBB teraz zamestnáva tím odhodlaných ľudí na výskum a vývoj výrobkov, ako aj interných marketingových, obalových a webových dizajnérov.

Sú značkou, ktorá nie je spokojná len so sledovaním trhu, ale patrí k prvej triede. Vyvíja a vyrába exkluzívne formy, technológie a riešenia pre cyklistov po celom svete a získava množstvo ocenení za dizajn a testy v cyklo-magazínoch. BBB dnes nie len sponzoruje niektoré zo svetových profesionálnych cyklistických tímov v oblasti cestnej cyklistiky, horskej cyklistiky i cyklokrosu, ale využíva spoluprácu elitných cyklistov na pomoc pri testovaní a vylepšovaní všetkého, čo produkuje. BBB verí, že ak ich výrobky môžu byť dosť dobré pre náročnosť svetových podujatí, splnia aj vaše očakávania a potreby.

E-shop Terrabike ako aj sieť kamenných predajní Vám ponúka kompletný sortiment značky BBB.

 

BBB sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

 

 

3 cyklo predajne a servis bicyklov

 


 

Naše cyklo značky

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email.

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými.