Od najmenších cyklo doplnkov
po elektrobicykle

Elektrobicykle Crussis 2022 dostupné skladom | TerrabikePosezónne opravy a servis bicyklov od 25€ | TerrabikeCyklistické oblečenie Castelli | TerrabikeCyklotrasy a cyklovýlety s Terrabike

Mestské bicykle

Mestské bicykle vás oslobodia. Od preplnenej premávky v centre mesta, od kolón v rannej špičke. Vyvetráte hlavu a ešte urobíte aj niečo pre seba. Nenáročná údržba a čo najmenej pretechnizovaných komponentov, prispievajú k bezstarostnej a pohodlnej jazde. V meste je lepšie zabudnúť na techniku a užívať si oslobodzujúci pocit jazdy. Za pohodlie nie je zodpovedné len radenie, ale najmä sedlo pripomínajúce vaše obľúbené kreslo v obývačke a farebne zladené mäkké rukoväte, ktoré umocnia pocit, že pri kontaktných bodoch sa dbalo predovšetkým na komfort.

Zobrazenie:
Aktuálne aktualizujeme našu ponuku

 


 

Pohodlné bicykle na dochádzanie do práce

Všetky cyklodoplnky, ktorými je aj dámsky mestský bicykel vybavený, sú veľmi praktické a zároveň dokonale zladené s jeho elegantným charakterom. Kryt na reťaz s pekným detailom označenia modelu, zadný nosič, zvonec, predné a zadné svetlo a blatníky. Aj vďaka takýmto detailom už dlhé roky na mestských bicykloch jazdí s obľubou veľa ľudí do práce, mnoho žien v letných šatách do obchodu, či študentov s učebnicami v košíku na riadidlách do školy. Ak obľubujete štýl rokov minulých, zaspomínať si môžete aj cez retro bicykle, ktoré sú stále v móde. Mestské bicykle nadväzujú na tradíciu mnohými vyhotoveniami bicyklov v nespočetných kombináciách farieb s možnosťou doladenia doplnkami presne podľa vkusu každého zákazníka. Stačí si len vybrať.

 

 

3 cyklo predajne a servis bicyklov

 


 

Naše cyklo značky

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email.

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými.