Od najmenších cyklo doplnkov
po elektrobicykle

Elektrobicykle Crussis 2022 dostupné skladom | TerrabikePosezónne opravy a servis bicyklov od 25€ | TerrabikeCyklistické oblečenie Castelli | TerrabikeCyklotrasy a cyklovýlety s Terrabike

Klubové výhody a využitie zľavových kupónov

Klubové výhody a využitie zľavových kupónov
Staňte sa členom klubu Terrabike a užívaj si VIP benefity vo všetkých kamenných predajniach Terrabike aj ne e-shope.

Ako sa stať členom klubu Terrabike:
Členom Terrabike tímu sa stanete po registrácii v ktorejkoľvek našej predajni alebo online registráciou. Preukázaním sa členskou klubovou kartou VIP, využívate rôzne výhody o ktorých Vás budeme priebežne informovať. Členskú kartu môžete získať zdarma na ktorejkoľvek z kamenných predajní Terrabike alebo za 1 € pri nákupe na e-shope.

Zľavové kupóny:
Zľavové kupóny/kódy prideľujeme len ako odmenu za zásluhy pri špeciálnych príležitostiach, súťažiach, pretekoch a pod...

Ak ste držiteľom špeciálneho zľavového kupónu/kódu, tento môžete využiť pri nákupe v našom e-shope alebo v ktorejkoľvek z našich 3 cyklo predajní na strednom Slovensku.
 

Zadaním zľavového kódu alebo preukázaním sa zľavovým kupónom získavate zľavu na ľubovoľný nákup tovaru (až do doby platnosti konkrétneho zľavového kódu).

 

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Užívaj si zľavy a členské výhody s kartou Terrabike. Stačí si len vybrať motív ktorý Vám viac vyhovuje (rider alebo family).
1,00 s DPH
Obj. čislo: TB-K01
Zákaznícka karta Terrabike (grafika rider)
100%
Užívaj si zľavy a členské výhody s kartou Terrabike. Stačí si len vybrať motív ktorý Vám viac vyhovuje (rider alebo family).
1,00 s DPH
Obj. čislo: TB-K02
Produkty: 2 | Aktuálna strana: 1/1

 

 

3 cyklo predajne a servis bicyklov

 


 

Naše cyklo značky

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email.

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými.