Od najmenších cyklo doplnkov
po nadupané bicykle

Cyklotrasy a cyklovýlety s TerrabikeDetské fľaše CamelBak KIDS

Gravel bicykle

Prepínajte medzi hladkými asfaltovými cestami a drsnými štrkovými cestami, aby ste svoje dobrodružstvo posunuli ďalej na gravel bicykli. Posed je niekde medzi vytrvalostným cestným bicyklom a horským bicyklom.  Gravel bicykle sú ako tradičné MTB bicykle, ale rýchlejšie. 

 

 

 

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

Výrobca Všetko

Brzdy Všetko

Veľkosť rámu Všetko

Farba Všetko

Veľkosť kolies Všetko

Materiál Všetko

Modelový rok Všetko

Gravel bicykle

BERGAMONT GRANDURANCE 8

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI: Celokarbónová vidlica Grandurance s blatníkom Mini Mudguard, Komponenty Shimano GRX špeciálne vyvinuté pre jazdu na štrku, Hydraulická kotúčová brzda Shimano GRX 35 mm univerzálne pneumatiky Schwalbe G-One s dezénom s nízkym valivým odporom a silnou priľnavosťou, Riaditká Syncros Creston 2.0
Brzdy
Hydraulické kotúčové
Veľkosť rámu
L
Pohlavie
UNI
Materiál
Hliníkové
Určenie
Športové
Modelový rok
2021
1 699,00 s DPH
Obj. čislo: 281081

Gravel bicykle

BERGAMONT GRANDURANCE 6

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI: Komponenty Shimano GRX, špeciálne vyvinuté pre jazdu na štrku, Hydraulické kotúčové brzdy Shimano GRX, 35 mm univerzálne pneumatiky Schwalbe G-One s dezénom s nízkym valivým odporom a silnou priľnavosťou, riaditká Syncros Creston 2.0
Brzdy
Hydraulické kotúčové
Veľkosť rámu
M
Farba
Zelené
Pohlavie
UNI
Materiál
Hliníkové
Modelový rok
2021
1 399,00 s DPH
Obj. čislo: 281082
Pánsky gravel bicykel
Brzdy
Hydraulické kotúčové
Veľkosť rámu
S
Farba
Modré
Pohlavie
pánske
Materiál
Karbónové
Modelový rok
2021
2 749,00 s DPH
Obj. čislo: PC-2102016144/2102016104
Produkty: 3 | Aktuálna strana: 1/1

 

To najlepšie z oboch svetov: Štrkové bicykle sú vyrobené pre dobrodružstvo a kombinujú rýchlosť cestného bicykla s odolnými terénnymi schopnosťami horského bicykla. Gravel bicykle sú známe aj ako dobrodružné cestné bicykle.

Široké pneumatiky pre priľnavosť v teréne: Na voľných povrchoch nemáte toľko priľnavosti, takže pri jazde na štrkových tratiach potrebujete iné pneumatiky.  Najlepšie gravel bicykle majú široké pneumatiky s veľkým objemom, ktoré absorbujú nerovnosti na ceste bez toho, aby vás príliš brzdili počas jazdy.

Bicykle pre každého: Pri jazde na štrkovom bicykli vás nemôže nič brzdiť. Môžete tiež jazdiť po drsných lesných cestách a chodníkoch rovnako ľahko ako po asfalte. 

 

 

Gravel bicykle v teréne

Kategória gravel bike si získava stále viac priaznivcov. Ak aj vy patríte medzi nich, máme pre vás v ponuke gravel bicykle svetových značiek. Veľmi pohodlný aj zábavný gravel bicykel, ktorý sa najlepšie predvedie pri celodennom dobrodružstve po kamenistých a štrkom pokrytých cestách ... alebo rovno na pretekoch gravel bikov wink V prípade, že ste založený športovejšie a dochádzate 10-tky kilometrov do práce  osedlajte gravel bicykel. Je to obdoba cestného bicykla s pohodlnejším posedom. Kolesá bicykla aj vidlica sú prispôsobené aj na jazdu mimo asfaltových ciest. 

 

 

3 cyklo predajne a servis bicyklov

 


 

Naše cyklo značky

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email.

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými.