Od najmenších cyklo doplnkov
po nadupané bicykle

GHOST Powerkiddy 12 - Violet

139,00 € s DPH 115,83 € bez DPH
Doba dodania: do 4 pracovných dní
Ghost PowerKiddy: d?veryhodnŘ kamar˙t, ktorŘ je perfektnŘm par˜˙kom na objavovanie sveta.

Cyklistika nie je len jedna z najőasnej‡óch vecó na svete, znamen˙ tieő slobodu ? najm? pre deti. M˙lokto z n˙s by mohol zabudn˜ na detstvo, kedy sme len tak sadli na bicykel a vydali sa k susedn?mu domu alebo zaői˜ nejak? dobrodruőstvo. Deti si zaslőia bezpeŤie, spo?ahliv? odr˙őadlo, s ktorŘm zaőij ve?a z˙bavy a rŘchlo sa nauŤia.

Výrobca:
Obj. čislo:
SCH-18PK1002

GHOST Powerkiddy 12 - Violet

Ghost Powerkiddy: perfektný parák na objavovanie sveta.Cyklistika nie je len jedna z najúžasnejších vecí na svete, znamená tiež slobodu – najmä pre deti. Málokto z nás by mohol zabudnú na detstvo, kedy sme len tak sadli na bicykel a vydali sa k susednému domu alebo zaži nejaké dobrodružstvo. Deti si zaslúžia bezpečie, spožahlivé odrážadlo, s ktorým zažijú veža zábavy a rýchlo sa naučia. Ghost Powerkiddy: Nízka hmotnos, pohodlné sedlo, pomocné kolieska, vlajočka, hravý detský dizajn.Powerkiddy – Ozajstný Ghost pre tých najmenších bajkerov.


Parametre

vežkos kolies12" kolesá

Stráži zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informova o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod €

Najdôležitejšie novinky priamo na vᚠemail

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracováva len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na vᚠemail. Súhlas môžete kedykožvek odvola písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokožvek informačného emailu.