Cyklovychytávky

Gravel bike-om na Kráľovu Hoľu
03.10.2019

Gravel bike-om na Kráľovu Hoľu

Inšpirujte sa ako sa dá s gravel bicyklom prekonávať nie len samého seba, ale pokoriť napríklad aj 1946 metrov vysokú pýchu východného hrebeňa Nízkych Tatier. V predstavách nejedného náruživého cyklistu, hladného po nových výzvach, tkvie dozaista cieľ aspoň raz v živote zdolať najvyššie položenú cyklotrasu nielen na Slovensku, ale aj v okolitých štátoch Vyšehradskej štvorky, Kráľovu Hoľu.

3.ročník Jasenská Event Series, ktorý podporil aj Terrabike.
Ako na mazanie reťaze na bicykli a čoho sa vyvarovať
08.09.2019

Ako na mazanie reťaze na bicykli a čoho sa vyvarovať

Hlavne po zimnej sezóne býva reťaz na bicykli dosť vysušená a to sú tie prvé zvuky, keď začne ťahať. Nemusíte s tým hneď bežať do servisu, viete si s tým poradiť aj doma, ale dávajte si pozor na niekoľko zásadných chýb. 

Tv relácia Na bicykli krajom - Pumptracková dráha
14.08.2019

Tv relácia Na bicykli krajom - Pumptracková dráha

Relácia na bicykli krajom nie je vždy len o rodinných výletoch. V tejto časti sme nazreli na pumptrack neďaleko Bystrice, ktorý sa podarilo zrealizovať vďaka veľkej odhodlanosti bikerov z Banskej Bystrice a okolia. Čo to pumptrack je, na čo je dobrý, kto a za akých podmienok ho môže využívať, sa dozviete vo videu, ako aj na stránke občianskeho združenia, ktoré ho zastrešuje a stará sa o fungovanie tohto areálu: bbtrails.sk.

Tv relácia Na bicykli krajom - Z Harmanca na Králiky a do Bystrice
14.08.2019

Tv relácia Na bicykli krajom - Z Harmanca na Králiky a do Bystrice

V časti "Z Harmanca na Králiky a do Bystrice" sme osedlali nastupujúci trend posledných rokov a to gravel bike, ktorý sa ukázal na danej trase ako ideálna voľba. O tom čo všetko môžete vidieť na lúkach a svahoch Kremnických vrchov nad Banskou Bystricou sa dozviete v poradí už v štvrtej časti relácie Na bicykli krajom, ktorú vám prináša Terrabike v spolupráci s TV Hronka.

Tv relácia Na bicykli krajom – E-bikom na Podpoľaní
17.07.2019

Tv relácia Na bicykli krajom – E-bikom na Podpoľaní

Trendom posledného desaťročia sú nepochybne e-biky, ktoré nám pomohli doslova prebrodiť sa z osady Kyslinky do sedla Príslopy. Odtiaľ to už bolo prevažne z kopca po zelenej značke cez Trnavy do Očovej kde sme tiež pre Vás natočili zopár zaujímavostí. Späť do Hrochote sa motory tiež zapotili. Krásny a trochu dlhší výlet bol sprevádzaný aj technickým problémom, ktorý sa podaril vyriešiť za pomoci príručného technika Miša. Viac sa dozviete v celom videu relácie Na bicykli krajom.
Tv relácia Na bicykli krajom  - Z Driekyňe na Poniky
17.07.2019

Tv relácia Na bicykli krajom - Z Driekyňe na Poniky

V poradí druhý diel relácie Na bicykli krajom, ktorú Vám prináša Terrabike sme prešli do krásnej obce Poniky dolinkou popri riečke Driekyňa. Navštívili sme pôsobisko rodáka Štefana Žáryho ako aj kostol sv. Františka z Assisi. Cestou späť sme prešli krásnymi lúčkami, dajú sa tu nájsť aj nové cyklochodníčky určené pre skúsenejších cyklistov, ktorými si môžete spestriť cestu späť do Driekyne.
Tv relácia Na bicykli krajom - Sásovskou dolinou
17.07.2019

Tv relácia Na bicykli krajom - Sásovskou dolinou

Prvá z našich relácií nás previedla za chladnejšieho ale o to sviežejšieho počasia Sásovskou dolinou, ľahko dostupnou nie len obyvateľom sídliska Sásová ale rovnako aj všetkým Bystričanom. Je to trasa vhodná pre všetkých, aj pre začínajúcich cyklistov. Viac sa dozviete vo videu.
Nové značky bicyklov v sezóne 2019
14.08.2019

Nové značky bicyklov v sezóne 2019

V sezóne 2019 k doteraz ponúkaným značkám bicyklov pribudli dvaja výrobcovia. A z doterajších skúseností cyklistov po celom svete môžeme konštatovať, že obaja dobre vedia, čo robia. Giant a Montdraker Vám ponúkame v našom e-shope ako aj v kamenných predajniach Terrabike.

Nová TV relácia ktorú Vám prináša Terrabike
27.04.2019

Nová TV relácia ktorú Vám prináša Terrabike

Prinášame Vám na TV obrazovky v regióne Horehronia ale aj na youtube novú reláciu Na bicykli krajom. Budeme sa snažiť priblížiť Vám rôzne časti regiónu zo sedla bicykla, technické informácie a rôzne zaujímavosti týkajúce sa cyklistiky.

Regionálna televízia TV Hronka vysiela v Banskej Bystrici, Brezne, Podbrezovej, Zvolene, Žiari nad Hronom, Lučenci a Rimavskej Sobote.

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.