Terrablog

Nové značky bicyklov v sezóne 2019
27.04.2019

Nové značky bicyklov v sezóne 2019

V sezóne 2019 k doteraz ponúkaným značkám bicyklov pribudli dvaja výrobcovia. A z doterajších skúseností cyklistov po celom svete môžme konštatovať že obaja vedia čo robia. Giant a Montdraker Vám ponúkame na našom e-shope ako aj v kamenných predajniach.
Nová TV relácia ktorú Vám prináša Terrabike
27.04.2019

Nová TV relácia ktorú Vám prináša Terrabike

Prinášame Vám na TV obrazovky v regióne Horehronia ale aj na youtube novú reláciu Na bicykli krajom. Budeme sa snažiť priblížiť Vám rôzne časti regiónu zo sedla bicykla, technické informácie a rôzne zaujímavosti týkajúce sa cyklistiky.

Regionálna televízia TV Hronka vysiela v Banskej Bystrici, Brezne, Podbrezovej, Zvolene, Žiari nad Hronom, Lučenci a Rimavskej Sobote.

 

do práce na bicykli - prvé foto tričiek
28.06.2018

do práce na bicykli - prvé foto tričiek

V spolupráci s organizáciou Do Práce Na Bicykli Vám prinášame ako prvý fotky nových tričiek, ktoré budú v predaji od 1.3.2018

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.